Help Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Forum je doživel prenovo, za katero je v celoti poskrbela brunette.. Hvala še enkrat <3 Dodali smo tudi novo rubriko Famous. (:

 

 PROPADEL FORUM?

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Maia°°
Admin
Maia°°


Število prispevkov : 337
Pridružen od : 08/08/2009
Starost : 28

PROPADEL FORUM? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: PROPADEL FORUM?   PROPADEL FORUM? Icon_minitimeČet Jul 28, 2011 5:10 pm

Živjo. Kot ste opazili je forum propadel. Priznam, bila je tudi moja krivda daga nisem vzdrževala vendar sm imela toook stvari za šolo da nism mogla. Prosm vs če poveste ali nej se sploh še trudimo? Ali naj ga zbrišem? Če želimo spet zaživet bi ga mogl oglaševati in veste da bi tudi vi moral pomagat pr tem.

mnenja so dobrodošla!
Nazaj na vrh Go down
http://help-forum.niceboard.net
MileyCyrusFan
Začetnik
Začetnik
MileyCyrusFan


Število prispevkov : 36
Pridružen od : 24/01/2010

PROPADEL FORUM? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PROPADEL FORUM?   PROPADEL FORUM? Icon_minitimePet Jul 29, 2011 11:12 am

men se zdi foruma škoda d bi ga kr zaprli. na forumu sem izvedla veliko super stvari ki so mi prav prišle. jst predlagam da še enkrt probamo.
Nazaj na vrh Go down
Maia°°
Admin
Maia°°


Število prispevkov : 337
Pridružen od : 08/08/2009
Starost : 28

PROPADEL FORUM? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PROPADEL FORUM?   PROPADEL FORUM? Icon_minitimePet Jul 29, 2011 11:55 am

hvala, tudi jaz mislm da bi lahko še enkrat probali. tko da lepo prosm če bi začel mi pomagat z oglaševanjem.
Nazaj na vrh Go down
http://help-forum.niceboard.net
MileyCyrusFan
Začetnik
Začetnik
MileyCyrusFan


Število prispevkov : 36
Pridružen od : 24/01/2010

PROPADEL FORUM? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PROPADEL FORUM?   PROPADEL FORUM? Icon_minitimeSob Jul 30, 2011 9:04 pm

najprej bi pomoje mogli kkšno prenovo nardit in šele pol oglaševat.
Nazaj na vrh Go down
Maia°°
Admin
Maia°°


Število prispevkov : 337
Pridružen od : 08/08/2009
Starost : 28

PROPADEL FORUM? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PROPADEL FORUM?   PROPADEL FORUM? Icon_minitimeSob Jul 30, 2011 9:52 pm

rabimo grafika veš. ko ga dobimo bomo prenovo naredili smile
Nazaj na vrh Go down
http://help-forum.niceboard.net
petty
Začetnik
Začetnik
petty


Število prispevkov : 27
Pridružen od : 01/05/2010

PROPADEL FORUM? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PROPADEL FORUM?   PROPADEL FORUM? Icon_minitimeNed Avg 07, 2011 2:08 pm

če hočete sem lahk grafik.
Nazaj na vrh Go down
Tajcci
Začetnik
Začetnik
Tajcci


Število prispevkov : 3
Pridružen od : 20/08/2010

PROPADEL FORUM? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PROPADEL FORUM?   PROPADEL FORUM? Icon_minitimePon Okt 10, 2011 5:24 pm

Prosim ne zbrisat. Lahko pomagam pri vzdrževanju kar koli ker si še res lahko veliko pomagam z njim in bi mi blo res zelo žal za njega.. :/
Nazaj na vrh Go down
Špela
Začetnik
Začetnik
Špela


Število prispevkov : 8
Pridružen od : 03/07/2010

PROPADEL FORUM? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PROPADEL FORUM?   PROPADEL FORUM? Icon_minitimePon Jan 30, 2012 2:07 pm

Žal bi mi blo takega foruma: poglejte, kolko tem je že odprtih, tudi ko ni blo nobenega gor, sem še hodla, da sem včasih kaj pogledala, če pri svojem forumu nisem znala česa naredit...

ja, škoda bi ga blo.

Če želite, lahko na enem forumu rečem grafiku, naj nam naredi eden headerček za tale forum, potem se pa še gumbki poiščejo in vse to, pa bo Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





PROPADEL FORUM? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: PROPADEL FORUM?   PROPADEL FORUM? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
PROPADEL FORUM?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Help Forum :: Splošno o forumu :: Obvestila-
Pojdi na: