Help Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Forum je doživel prenovo, za katero je v celoti poskrbela brunette.. Hvala še enkrat <3 Dodali smo tudi novo rubriko Famous. (:

 

 Promotorstvo

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Maia°°
Admin
Maia°°


Število prispevkov : 337
Pridružen od : 08/08/2009
Starost : 28

Promotorstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Promotorstvo   Promotorstvo Icon_minitimePet Jan 08, 2010 3:06 pm

En lep snežni pozdrav Cool

Želim vam sporočiti, da na forumu iščemo NOVE promotorje.. Kdorkoli je zainteresiran, mi lahko piše na ZS. Vendar promotorji, bodo mogli vsaj drugi dan objavljati v tej temi kje vse nas oglašujejo. Lahko pa seveda lepite dokaze kjr nas vi navadni člani ki niste promotorji oglašujete Cool Tisti, ki boste prikepili največ dokazov za oglaševanje, vas čaka mamljiva nagrada smile
Nazaj na vrh Go down
http://help-forum.niceboard.net
BubbleGum.^^
Napredovalec
Napredovalec
BubbleGum.^^


Število prispevkov : 107
Pridružen od : 09/11/2009

Promotorstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Promotorstvo   Promotorstvo Icon_minitimeSre Jan 13, 2010 4:15 pm

No bom pa prva Cool
Tole ja mojem msn računu:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Tole je pa e-poštno sporočilo,ki sem ga pošiljala naprej.E-naslove sem zbrisala.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Na msnju,poslano na več različnih naslovov.


Nazadnje urejal/a BubbleGum.^^ Ned Jan 24, 2010 8:04 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
@E
Začetnik
Začetnik
@E


Število prispevkov : 17
Pridružen od : 07/11/2009

Promotorstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Promotorstvo   Promotorstvo Icon_minitimeSre Jan 20, 2010 5:58 pm

Nagrada ? sm ne oglašujem zaradi nagrade ... jasno !?
Klikni na slike ..... xD
pač se vidi ... veste usi kje .. haha
[You must be registered and logged in to see this link.]

Na my forumu ...<3 - tm k piše STOP OGLAŠEVANU sm misla napisat STOP KOPIRANJU ... sorry xD
[You must be registered and logged in to see this link.]

Na mojem FB
[You must be registered and logged in to see this link.]

MSN -sm primer ... poslano 10x na različne naslove
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazaj na vrh Go down
The.Lavril
Začetnik
Začetnik
The.Lavril


Število prispevkov : 4
Pridružen od : 15/03/2010

Promotorstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Promotorstvo   Promotorstvo Icon_minitimeTor Mar 16, 2010 7:58 am

Seos...No ja jas bi sao nekaj fprašala...Kaj je kaka možnost da mi date možnost da en× prenovim toti forum pa bi me pol dali za grafika ker se mi zdi da je ideja ForumHelp fuul dora...No pa bi fuul rada sodelovala..

.Će vas pa zanima kak artam pa si lahko oglejate en drugi forum ko sn ga prenovila.., Wink Pa pač nwm jas sicer svojga foruma nijam sn pa fuul rada grafik na forumih...Tak da ...

Pač sprašujem če je kaka možnost da sn grafik Wink(oz. mi date priložnost da en× preuredim forum Wink )
Nazaj na vrh Go down
Bueenčo.
Začetnik
Začetnik
Bueenčo.


Število prispevkov : 45
Pridružen od : 12/12/2009

Promotorstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Promotorstvo   Promotorstvo Icon_minitimeNed Mar 21, 2010 3:17 pm

The.Lavril je napisal/a:
Seos...No ja jas bi sao nekaj fprašala...Kaj je kaka možnost da mi date možnost da en× prenovim toti forum pa bi me pol dali za grafika ker se mi zdi da je ideja ForumHelp fuul dora...No pa bi fuul rada sodelovala..

.Će vas pa zanima kak artam pa si lahko oglejate en drugi forum ko sn ga prenovila.., Wink Pa pač nwm jas sicer svojga foruma nijam sn pa fuul rada grafik na forumih...Tak da ...

Pač sprašujem če je kaka možnost da sn grafik Wink(oz. mi date priložnost da en× preuredim forum Wink )
Če boš spammala itak,da nauš grafik.Če si ti to tista Lavril iz AT-ja mislim,da nauš.Ampak boš prej spammerka.Ja pošl jim kkšn svoj izdelk(adminom) pa se bodo oni odločil.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Promotorstvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Promotorstvo   Promotorstvo Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Promotorstvo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Help Forum :: Splošno o forumu :: Obvestila-
Pojdi na: